Červenec 2009

Znenadání........díl 7.

2. července 2009 v 21:16 | SvOOOzA |  Příběhy
Sedla jsem si na Krisovu postel. Strašidelně zapraskala. Chtěla jsem mu něco říct, ale to jsem se už ocitla ve svém teplém, čistém pokoji. Jaký rozdíl! A opět do školy. Už dlouho jsem nespala. Scházel mi ten krásný pocit odpočinku. Klidu. Měla jsem nonstop otevřené oči, je to strašné. Jak ráda bych se vyspala.
Šla jsem do kuchyně, ale nikde nikdo. Aspoň budu mít klid. Oblíkla jsem se a vydala do školy, bylo úterý. Šla jsem po ulici, dokonce jsem si vzala i boty. Cestou jsem potkala toho "zemského" Krise. Radši jsem přešla na druhou stranu ulice, než abych se s ním střetla tváří v tvář, ale jen jsem tím sklidila salvu smíchu. To jsem tomu dala. Ale je tak krásný, ale strašný frajer. Radši jsem vyrazila plnou parou v před, protože jsem měla dost toho vysmívání. "Kočičko, pojď za námi.", pokřikovali jeden přes druhého, to už mě dorazilo.
Matt seděl na zídce a četl jakousi tlustou knihu.
"Ahoj, co to čteš??", pozdravila jsem ho. "Čau mimouši, už jsi v pohodě?" "A co mi bylo, smím-li se zeptat?!", vyjela jsem na něho. "Jasný, ukanemuj mě." "Nech si ty prupovídky, jo?", ani jsem se nedozvěděla co to četl. Tak jsem si tu školu odseděla, ale žádný vysvobození to ani potom nebylo. Venku lilo a byla bouřka. Když konečně zkončila, pořád lilo. Dál čekat se mi fakt nechtělo. Deštník jsem samozdřejmě neměla. Tak než jsem přišla domů, byla jsem mokrá jako slepice. Když se daří, tak se daří....