Červenec 2010

Včerejší Rock Therapy...

4. července 2010 v 12:52 | Mysteria |  Byla jsem, viděla jsem, fotila jsem...
Proč jen bylo tak šílené vedro? Na chcípnutí. Alespoň jsme se ale trošku opálila a taťka už mi nemůže říkat "ředitel vápenky". On má co říkat, on, opálený tak, že vypadá už jako cikán. Ne , já nejsem rasista, fakt ne, alespoň si to chci vsugerovat.
Tak tedy v tom vedru jsme se škvařili na těch lavičkách letního kina, kde se Rock Therapy konalo. POmalu jsme tvrdly jako vajíčka na sporáku.
Hudba, no sice to vesměs nebyl zrovna můj šálek kávy, můj lehký rock, moji Bon Jovi, ale nestěžuji si. Poslouchat se to rozhodně dalo, i nohy mi občas cukaly samy od sebe. A nebýt mích líně stojících přátel, tak bych to i rozjela. Naproti pódiu, vedle nás, to rozjížděla tlupa metalistů. Záviděla jsme jim tu výdrž. Ale musela jsme se jim smát... Já vím, není čemu, ale když oni tak "zajímavě poskakovali", moc to prožívali.
Tak jsem byla poprvé po třech letech na kolotočích. Naposledy jsem byla na autodromu a malém řetízkáči (xD). Ale nyní jsme si díky "přátelům" troufla, nebo snad vydupala "lavici". Po pár kolech jsem všeho měla dost. Nejen, že jsme si otřískala své (NE)dokonalé tělo, ale můj žaludek taky nebyl příliš spokojen. Ale nakonec se mi ten "adrenalin" zalíbil. Mě, které nedělá občas dobře ani jízda autem na delší vzdálenost bez kinedrilu (xD).

Já se na ty prázniny netěšila, fakt ne... :D

3. července 2010 v 12:28 | Mysteria |  deník
Začaly prázniny! Joo, fakt...! Nidko si nevšiml, co? Mé obrovské množství volného času se ještě zvětšilo. Co s ním?

Ve čtvrtek ráno jsme dostala snad tu nejúžasnější zprávu, která mě sice probudila, ale nelituju toho. Za deset dní, přesněji jedenáctý den, od dnešního, jedu do lázní! Chápete to? Co já se natrápila kvůli pozdějšímu termínu a teď , nahrazuji nějakého odpadlíka. Takže počítejte s tím, že se tu asi měsíc a něco nic neobjeví, alespoň nic zásadního ne... Sice od letošního roku lázeňská budova umožňuje wi-fi připojení, ale myslím, že stejně psát tu nebudu mít chuť, prázniny pro můj blog? Možná.

Tyto prázniny si hodlám co možná nejvíc užít, abyste věděli. Trvdím to každým rokem, ale letos to beru opravdu moc vážně! A budou nej! A né, že ne! Toto je mé dodatečné novoroční předsevzetí! :D

Dnes se chystám na Rock Theraphy do areálu letního kina. Tak jsem zvědavá co to bude. Nějaké známé kapely tam nebudou as... alespoň pro mě ne, možná až někdy kolem desáté večerní Arakain, ale pochybuji, že by mě má maminka pustila trajdat až do tak pozdních hodin večerních...

Ještě v době školy, Orlová (město kde se dosti často vyskytuji) podnikala pro školy celoměstskou Orlympiádu (není to překlep, ono se pojmenování olympiáda nesmí používat). Spolužáci sportovali, já se na ně koukala.... ale tak...

orlympiáda


PS: Objevují se zajímaví lidé. :D
PSS: Zdravím "moje" oblíbené oblíbence :P :D