Červenec 2011

Kytara štětcem...

9. července 2011 v 11:59 | Mysteria |  Malování/kreslení/čmárání
Tak mě zase jednou chytla tvořivá. Jak už to tak bývá, vymýšlela jsem zase něco rádoby originálního. Ty tečky jsme pak viděla ještě dalších pár hodin před očima.

Rock Therapy aneb Hudbo zdar!

3. července 2011 v 13:43 | Mysteria |  Byla jsem, viděla jsem, fotila jsem...
Chčije, opět a zase. Všude. Ale naštěstí se včera (2.7. 2011) počasí umoudřilo a "já a my" mohli vyrazit vstříc Rock Therapy. Jelikož je to snad jediná akce v okolí, které se mohu zúčastnit, neváhala jsem. Byla jsem i loni s přesvědčením, že horší to být nemůže! Ne, že by to loni bylo špatné ;)
Z mého "obydlí" jsem vyšla těsně po začátku akce, přeci jenom odpoledne je dlouhé a já nepotřebovala stihnout hned první partičku, kterou stejně neznám. Bydlím cca 1,5km od areálu letního kina, kde se akce konala a vše bylo krásně slyšet.
Společně s "mými" jsme vyplajzli páďo na vstupné, které půjde na účet hendicapovaným, tedy údajně a usadili jsme se do druhé řady. Zdechlí a nadlábnutí obědem s vyjímečnýma choutkama usnout.
Sotva jsme dosedli, začali hrát Horkou ji slízej, jak už název napovídá revival od Horkýže slíže. Nebyli špatní, pár písniček jsem si společně s nima zařvala, přeci jsem tu nepřišla sedět jak pecka. Jsem ten typ člověka, co si rád užívá všeho, i sebemenších blbostí., takže co chtít.
Potom nastoupili Schelinger revival, no dobře, zavila jsem si s něma Jahodý mražený a Holubí dům, ale víc po mě nechtějte.

A konečně...! Rattle Bucket! Název mi něco říkal, měla jsem nějaké tušení, že víc jak rok mám jejich CDčko, které jsem dostala k objednávce z Red Ravenu, na poličce. Kapela vypadala slušně a tak jsme s "mými" neváhali dorazit k zábradlí a vejrat, přeci jenom jsme asi ve skrytu duše stydliví ratlíci a tak na očích všech jsme se nezmohli na víc než na menší pokývávání hlavou, což je vážně škoda! Byla jsme nadšená! Konečně něco, co bylo mému srdci blízké! Brňáci váleli! Nějakým zázrakem se jim povedlo nás přesvědčit, abychom ve skladbě Sweet girl vyřvávali "Like you!" a nám se to líbilo, tedy mě určitě :D

Rattle Bucket- Sweet girl

A najednou už byl konec. Sakramensky to uteklo, oni. Když nám Radim (zpěvák RB) oznámil, že jejich cédečka za libovolnou cenu jsou k dostání na boku podia, neváhali jsme. Já tedy odešla s tím, že už ho vážně mám! Jaká náhoda! Škoda jen, že na tričko jsem neměla! S "mými" jsme postávali u jejich octávky (nebo co to bylo), kde byl Radim a nenápadně vyčkávali příležitost, kdy bude nejlepší se vtěrknout a vyžebrat podpis. A já fotku :D Holt jsem nemohla odolat...
Já sa zamilovala :D


Půlroční štěně Max

1. července 2011 v 20:33 | Mysteria |  Fotky "umělecké"
Tak kde začít, stalo se toho strašně hodně. Od zájezdu za odměnu do Jizerských hor, přes rozchod a ukončení základní školy, až po lázně, do kterých jedu už za 12 dní (já nic nestihnu :( ).
Ale dnes se mi o tom nechce psát...
Tak jenom fotky..