Srpen 2011

Láska kvete v každém věku- sloh...

23. srpna 2011 v 22:49 | Mysteria |  Úvahy.....
Láska, to je ta "nemoc", které jednou dřív či později podlehne každý z nás... Určitě si každý vzpomíná na svou první lásku, ať už větší nebo menší, prostě první. Někteří ji možná prožili na těch "pidihajzlících", ještě (nebo možná už) ve školce, či na pískovišti. Bylo to takové to držení se za ručičky v pláštěnkách všech barev, na procházce do lesa. Jasně si na to vzpomínám. To bylo kdysi ještě tak upřímné, bez falše. Neměli jsme šanci se falši, intrikám a bůhví čemu ještě přiučit, do té doby. Alespoń ne v takové míře ...
Když už jsme se nějakou tou náhodou dostlai na základní školu: 1. stupeň:
Vzpomínám si, jak to bylo "za nás". Po třídě se posílala psaníčka, která zněla asi takto: "Budeš se mnou chodyt? ANO-NE" A když náhodou adresát odpověděl ano, skončilo to tak, že jste se pomalu nepozdravili a dělali vše pro to, abyste se sobě vyhli. Ale ten pocit (!), že s někým chodíte... Jak to tehdy bylo jednoduché. Ke štěstí nám stačilo málo, tedy jak komu. I když kdysi jsme to asi cítili jinak. Viděli jsme to jako ten největší a nejtěžší úděl života. Mnozí to tak vidí do dnes, možná to tak i je, možná také ne..
2. stupeň:
Začali jsme to brát "vážně". Konečně jsme přišli na to, "jak na to". Už jsme se v kolonce city trošku otrkali.. A pak už to bylo, jak to být má...Už to nebylo takové to házení si psaníčky po třídě, rozšířili jsme své sítě. Už to nebylo to příšerně ponižující: "magda miluje Honzu!" A jiné trapné situace.
Dál jsem se ve svém životě zatím nedostala. Nikdo nechce být sám, jak jsem stihla zjistit a ujistit se v tom. "Ve dvou se to lépe táhne." říká se. A tak mile babičky, zahajte "hon" na dědečky a naopak. :)

Stativ je má spása...

19. srpna 2011 v 12:35 | Mysteria |  Fotky "umělecké"
Co bych bez toho mého sto let starého, rozježděného stativu dělala?
Prosím, tu barevnou berte s rezervou. Kdo si hraje, nezlobí..Voda-> foto...Ne, já nedovedu vymyslet originální nadpis...

19. srpna 2011 v 12:24 | Mysteria |  Fotky "umělecké"
Řeka Bečva, kde jsem strávila měsíc prázdnin :)

Co léto přineslo, živočišno-> foto...

19. srpna 2011 v 12:21 | Mysteria |  Fotky "umělecké"
Když se vydáté ven s foťákem...

Podobná fotka už můj blog navštívila... Líbí se mi ty barvy :)

Zájezd za odměnu, nebo snad za trest?

12. srpna 2011 v 11:14 | Mysteria |  Byla jsem, viděla jsem, fotila jsem...
(2. červenec)
Bylo 8.6. někdy hodně "brzo" ráno (pro mě je brzo vše, co není později než půl 11) a společně se svou spolužačkou vrbou zpovědnicí a dalšíma 38 lidma, vesměs deváťáky, jsme vyrazili směr Jizerské hory- Český ráj, což je cca 358km od našeho města. Nikdo se nijak zvlášť neznal, byli to ti "lepší" (xD) lidé ze všech škol ve městě.
Chcalo...