Leden 2012

Proti všem- z pohledu tří královen...

31. ledna 2012 v 21:35 | Mysteria |  Byla jsem, viděla jsem...
Od malička nesnáším, když jsem nucena si říkat o peníze. Ať už do školy, pro vlastní potřebu nebo na cokoliv jiného. Příjde mi to... Jaké vlastně? Ponižující? U nás doma je to tak, každý si dělá co chce, nikoho navíc neřeší, proto se také neustále hádáme. Příjde mi ponižující, když po dni promlčeném, musím za někým a říct co potřebuji. Co nadělám, nejsem ještě výdělečná osoba.
Ovšem...
Co je ještě horší...
V posledním měsíci jsem byla trošku donucena sebou, mou leností učit se, dělat ze sebe šaška v podobě tří královen. V době vyučování samozřejmě, jinak by mě do toho nikdo nedonutil. Kývla jsem na to celkem s nadšením. Plánem bylo vybrat přibližně 5 stovek, pak zalést do kavárničky na teplou čokoládu a těšit se životu. Jednoduché. Ne až tak. Vyšly jsme nahastrošené do těch bílých zástěr, na hlavě papírové (obrovské papírové) čepice, už nějaký ten rok staré (probůh nedělají pro charitu jenom takoví ti zablešení "lidé"? ). Chcalo. To nám opravdu na náladě nepřidalo. Abych řeklu pravdu, z mé nejvíce pozitivní kamarádky se stala běsnící "zrůdička", která nám otloukala naše sebelítostivé myšlenky dost o hlavu,
jakoby nestačilo, že si to o sobě myslíme s přátelkou ze třídy už tak. Myslíme to, že jsme totálně těpnuté, když v takové fujanici a dešti jsme ochotné dělat charitu. Dobrá, to bych zkousla, ale zkuste si oslovovat úplně cizí lidi v takovém počasí? Byl by někdo z vás ochoten třem zmoklým holkám zastavit a přispět k vysněné pětistovce, po které nás čekala odměna, i za cenu toho, že bude moknout o nějakou tu sekundu navíc? Ne. Sama bych to neudělala, sama se takovým lidem, co "žebrají" (no hodilo by se to napsat bez uvozovek) na ulici, po nás už tak zchudlých studentech peníze? Vždycky sklopím halvu, nebo se koukám jinam, jen abych nemusela takového člověka odmítat. Já jakožto člověk jsem docela necita. No na jednu stranu jsem strašně přecitlivělá, ale na druhou stranu nejsem vůbec ochotná.

Fotky ryze neryzí...

2. ledna 2012 v 21:10 | Mysteria |  Fotky "umělecké"
( Ne, nechci psát komentář k fotce, ke které nemám co říct, snad jen to, že jsem u toho mrzla a trpěla skákání po mé osobě mým drahoceným psem, který nerozumí umění :D A nesnáší můj stativ :D)


Můj roční pán PES...

2. ledna 2012 v 19:26 | Mysteria |  deník
Není to dávno, je to pouze asi 5 dní zpět, bylo to 28. prosince 2011, kdy se z mého psiska stal pán PES.


Příjde mi až neskutečné, ja kto vlastně všechno uteklo. Vzpomínám si na březen, kdy jsme si drahouška přivezli. Bylo to takové malé nic, do auta pod nohy u spolujezdce se to vešlo... :D
Myslela jsem si, že s tím rokem zmoudří, ale kdeže...

Slovo přebírá Max
Haf, kdyby vám má panička (ta megera co po mě pořád řve) tvrdila, že jsem zlobivý... Haf... Vůbec to není pravdou. Nemohu za to, že chci býti se všemi psy kamarád. Haf. Že chci k nim co nejblíže. Haf. že rád běhám a tahám paničku. Haf. Že rád "plavu" v blátě a že rád skáču na lidi. Haf. Jsem jenom pes! HAF!

GaGaGa (bez Lady)...

2. ledna 2012 v 18:46 | Mysteria |  Malování/kreslení/čmárání
Je tolik barev. Ách! Dá se tak krásně kombinovat. Ách!
Avšak vzniká dilema, jestliže máte vodovky, které obsahují těch barviček třicet. Ách!

GaGaGa (bez Lady)