Květen 2012

Ten pocit před krámama (:D)...

29. května 2012 v 21:09 | Mysteria (Hysteria) |  deník
Nikdy se neozývejte na inzerát člověka, znějící takto "Nejde někdo ven?". A to zvlášť platí u člověka, o němž se vám zdají sny, které se zdají i přes den tak, že to vlatně sny nejsou. Člověka, kterého neustále chcete. Člověka, když s ním vlastně pak jdete díky tomu inzerátu ven, tak byste nejraději praštili lopatou, aby si to uvědomil...
"Nejhorší je, že jsem měla chuť ho prostě obejmout a říct mu, ať se nechováme jak kreténi a ať je to všechno při starém..."
Nemůžu se tak sebetrýznit, nemůžu už o tom psát, nemůžu ho už dál milovat, můžu vůbec dál žít? Stojí to za to?
A proto, přetvářko žij dál...

Myšlení bolí...

21. května 2012 v 20:57 | Mysteria (Hysteria) |  deník
Myšlení bolí... Bolí nejen vás, ale i okolí. Protože z popudu své mysli, děláte všelijaké věci, na které pak (například druhý den) nejste vůbec pyšní.
Nevím čeho jsem tím chtěla docílit, možná jsem prostě v tu chvíli chtěla. Možná udělalo své sluníčko. Možná udělalo své usrkávání pivka na sluníčku. Možná to udělali No Name, které zbožňuji, protože Igor je showman, a přesto, že jsem ho viděla již tak 5x určitě, nepřestává mě bavit.
Je normální dát pusu kámošovi, a prostě ho tak nějak celý den motat a druhý den mu říct, že vlastně nic, že jsem ujela a vlastně se tak nějak zmýlila? No tak úplně ne. Vím, že jsem zlá. Ale když mě asi nedošlo co dělám. (Nebo se prostě chovám jak nějaká znuděná pička, co jí chybí pusa/y.)
No, dobrá, možná bych pak našla smutného kámoše, ale jelikož jsem člověk zlý a zákeřný a ještě jednou zlý a zákeřný, samozřejmě v tom hledám mínusy pro mě. Takže asi zničení jednoho přátelství (opět), + to, že se to dozvěděl ON.
Tak jsem si opět třískla vrátky (vraty) před čumákem. Ne, že bych si myslila, že se někdy otevřou, ale začínám si je zabetonovávat a to se mi vůbec nelíbí. NECHCI! KURVA NECHCI!
No a co, že jsem podle mnohých ještě malá holka, co se zamiluje tak milionkrát, ale momentálně miluju jeho, nebo alespoň mám ráda a mám slabost, pro něj. UFF. Tak jsem to ze sebe dostala, hurááá....

Výsledek- smutný kámoš, zdeptaná já, divný on, plus divní všichni ostatní.


Tak kašlete na ostatní a mějte mě rádi.

Večerní světlo...

17. května 2012 v 21:00 | Mysteria (Hysteria) |  deník
Je mi líto, že se z Tebe stává takový....Co vlastně? Kretén? Nebo prostě chlap, co mě nechal a mě příjde, že se mění?
A ještě víc je mi líto to, že já jsu taková kráva, co Tě má pořád ráda.


Gympláci jsou nadlidi...?

12. května 2012 v 2:49 | Mysteria |  deník
Všichni říkají jak jsou originální, že nejsou žádné ubohé kopie kohosi, kdo "velí" naší generaci, kdo určuje trend. Ale takových lidí znám opravdu málo. Na základce to snad nebyl nikdo. Všichni jsme tak nějak proplouvali a vlastně se nesnažili být originální, něčím zaujmout. Šlo se hromadně s davem.
Náš krásný gympl, řekla bych, je plný prazvláštních individuí, které bych si dovolila označit za originální. Třeba mou drahocenou Sofanku nebo scene girl s hárem tvořeným tolika vlasy, kolik nemám snad ani chlupů na nohách.Tam už je to jiný "levl". Jestli je to nějakým tím vývojem osobnosti člověka, nevím. Nebo je to tím, že na gymplu se předpokládá, že jsou přeci jen o něco málo inteligentnější lidé, ale tím nechci tvrdit, že by to měli být nějací nadlidi....
V muzice také trsá většina na nějakého toho Spirita nebo jak že se to jmenuje, nebo kdo je to teď momentálně in. Za rok řekne tento posluchač "to je staré, co to posloucháš za sračky" a tím to pro něj hasne, najde si jinou přisprostlou tuc tuc hvězdu. Také né příliš originální...

Co to originalita je? Co sakra? Já za ni považuju vše, co mě na první pohled zaujme a je to neokoukané. Dnešní svět bych nazvala jednou velkou ironickou kopií čehosi, co nedokážu snad ani nazvat.
Na škole potkám milion lidí s mikinou z New Yorkeru s nápisem "WOW" nebo něco jí podobné. Prudce originální. Vlastně aniž si to uvědomujeme, chodíme všichni v uniformě složené z riflí a trika například z toho NY. Nač nosit ve škole školní uniformy. ( Asi jsem nezažila žádnou školu, která by uniformu nosila, tak mě napadá...)

Poslední dobou si snažím zakládat na tom, abych se alespoň trochu odlišila, zatím se mi to moc nedaří, ale už mě přestalo bavit být tou šedou myší. Chci být jiná... neokoukaná...Paní Hysterie