Červenec 2012

Akvarelové pastelky - poprvé - tukan...

11. července 2012 v 22:35 | Mysteria (Hysteria) |  Malování/kreslení/čmárání
Nevím, čím si mě dostaly, ale prostě jsem je chtěla zkusit.
Miluji mých 24 odstínů...
Pár měsíců starý výkres. Těch podivných kytek si nevšímejte, chtěla jsem je obtáhnout tuží, ale udělala se mi kaňka... Nesnáším své nové pero na tuš... Asi zůstanu u toho rezavého starého po mamince, co skoro nekreslí..


Byla jsem (ne)připravena zemřít...

10. července 2012 v 2:41 | Mysteria (Hysteria) |  Byla jsem, viděla jsem...
Nějak mě ty prázdniny začínají zmáhat. Jsem tak líná, že nejsem schopná se zajít zeptat na tu brigádu, na kterou jsem se ptala už koncem května a oni mě chtěli vzít hned, já však měla ještě školu. Miluji penízky, ale jsem neuvěřitelný lenoch, alespoň co se práce týče.
Mám docela nadupané prázdniny, na to, že všechny plány si tak nějak organizuji ze dne na den, z hodiny na hodinu. Celkově poslední měsíc mi dává zabrat.
Nejsem zas tak sebestředná, jak se může zdát. :D

Co jsem stihla/zažila, co jsem vyváděla...:

Svést se na čtyřkolce. "Celá se klepeš." Tak bodejť, lítala jsem za tím chlápkem, co jsem se ho málem bála držet, abych ho nechytla nějak jak se nemá, jak... jak debil. A ten sešup z kopce, na kterém jezdím s hrůzou v očích na kole s oběma brzdama přitaženýma, jetý na plný plyn, mi nepřidal.

Demotivace/motivace...(+ fotky z výletu a mých manželek)

4. července 2012 v 22:19 | Mysteria (Hysteria) |  deník
"Máš na víc..."
Jo, mám.

Vůbec nic se mi nechce, lítám pořád někde v tahu na kole, u vody, s mými kamarády mužského pohlaví. Baví mě to s nimi asi více a nebo už jsem tak zoufala, že snad ani ženské kamarádky moc nevedu. Kromě spoužaček samozřejmě, moje 3 manželky, ty zbožňuji.
Snad jim nebude vadit, že nás tu vyvěsím.

Ono se to nezdá, ale ten rok utekl sakramentsky rychle. Už jenom další 3 takové. Děsí mě to. Kdo by si řekl, že mě ten gympl tak zmůže. Ono to není težké, když se chce. Ono toho je hodně, ale ne moc. Mám ráda ten svůj gympl.