Prosinec 2012

"Svět byl fajn, svět byl náš."

30. prosince 2012 v 16:36 | Mysteria (Hysteria) |  deník
"Seriály?"

"Tak Pretty little liars (náhodou je tam trochu tajemna a vždycky se bojím :D), The Big bang theory (prostě seriál dnešní doby), Červený trpaslík (láska), kdysi jsem sledovala Naruta *smích* ..."

"Naruta? To jako fakt?"

"Jo, viděla jsem něco přes dvěstě dílů, byla jsem schopná vidět i 16 dílů denně, ne že by mě to tak bavilo, ale nudila jsem se a zajímalo mě, jestli se konečně dá Sakura a Sasuke dokupy :D .....a bývalý na tom ujížděl."

"Kdyby tu byl jiný chlap, řekl by páni a obdivoval by tě. Ale mě to nikdy nebralo."

Nirvana- Jesus don't want me for a Sunbeam


Zrovna dva dny zpátky jsem dostala úžasný dárek od přítele, knížku o Nirváně. Vždycky jsem si chtěla nějakou půjčit u nás v knihovně, ale už mám tak rok a půl propadlý průkaz, tak se mi tam nikdy nechtělo. A teď je moje, celá moje... Prvně jsem ji viděla ze zadní strany, kde je celá černá a k tomu je krásně hrubá (nějakých 750 stran), tak jsem jen tak prohlásila, že jsem dostala bibli. A ono fakt dostala. Bibli muziky. Čtu ji tedy zatím po nocích.

(Protože přes den hraju hru, pořád... Nonstop... Jedině mě může bavit stavět železniční a silniční dopravní síť. Hlavně jde o to, že chci příště porazit v zisku kámoše, tak musím tvrdě trénovat :D "Věděl jsem proč ti to mám zkusit poslat, jsi totiž trošku jiná než ostatní holky." (Možná tak trošku kluk.))

Už se těším, až ji dočtu.


....Starší fotka.....

Už nikdy tam nejdu...!

23. prosince 2012 v 12:24 | Mysteria (Hysteria) |  deník
Všichni nadáváme na to, že nemáme čas na nic, a přesto si najdeme čas na to, abychom si na to stihli postěžovat.
Já čas mám pořád. Ač se mi zdá, že ve škole toho po nás chtějí čímdál víc. Nebo je to jenom tím, že na všechno kašlu a pak se i 5 předmětů snažím nadrtit během jednoho večera. Stačí kapka odhodlání. ....Málokdy ho mám. Radši tu sedím, koukám do blba a říkám si, že bych měla něco dělat.

Během posledních 4 dní, jsme si museli vybrat semináře (volitelné předměty) na třeťák. Kdo říká, že gympl je všeobecný a nezaměřený, kecá. Ne, že bych nevěděla kam chci. Tuším to. Tuším to už pár let, ale co když mi najednou rupne v bedně a já to už chtít nebudu? Skončila jsem na volbě matematika a informatika. K humanitním vědám jsem se nikdy nehodila. Původně jsem chtěla na deskriptivu, ale ve 2 lidech (vím, kdo byl ten druhý, a proto mi je docela i líto, že se ten seminář neotevřel 3:) ) z 54 nebyla šance na otevření. Lidi jsou hloupí....

Tak dva týdny zpět pod mýma rukama a pod rukama mého spolužáka vzniklo další číslo školního časopisu. Jsem strašně hrdá na nás a na všechny, co se na něm podíleli. Ten pocit, když to držíte v rukou je k nezaplacení.
Konečně jsem se alespoň při jeho tisku naučila tisknout na kopírce. Celkově mám s tiskárnama docela velký problém. Nebo, by se dalo říct, se školní knihovnou. Ono je to tam docela problém. Je tam práh.... Byla jsem tam asi 3x a z toho 2x jsem se o něho přerazila. Jednou dokonce tak elegantně, že jsem půlkou knihovny prosvištěla hlavou napřed. (Ne po břiše, díky bohu! To by tak scházelo!) Naposledy jsem uvěřila kamarádce, že ten dokument PDF má jen 2 stránky. A hádejte... Neměl. Měl jich kolem 30. Tak mi to tisklo a já se děsila, neuměla jsem to zastavit, nic. Jen jsem doufala, že to jde z jiného PC. Nejelo. Chcete si připadat jako idiot minimálně 2x týdně? Staňte se mnou. :) Nakonec jsem si vzala ty dvě stránky, co jsem potřebovala a zbytek mi byl nějakou náhodou prominut, ale i tak. Ten pocit, kdy je kolem vás více lidí a vy jste něco podělal. (Jako člověk, a ne jako chlap.) Už nikdy tam nejdu!

A Vánoce? To zase někdy na jaře... :D